Mersin Akdeniz Arçelik Servisi

Arçelik 1955 yılında faaliyetlerine başlamış, kısa zaman içerisinde tanınmış dev bir markadır. Arçelik Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de satış ağlarının genişliğinin yanı sıra dünyada da geniş satış ağ servislerine sahiptir. Nitekim dünyanın neredeyse her alanına ihracat yapmaktadır.

Beyaz eşyadan, ankastreye, küçük ev aletlerinden, kombi ve küçük ev aletlerine kadar son teknoloji ürünler üretmektedir. Bu çapta tanınmasının ana nedenlerinden biri de sağlam ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. Satışla beraber satış sonrasına da bu nedenle çok önem vermektedir. Mersin arçelik servisi olan firmamız da arçeliğin bu satış sonrası hassasiyetine son derece önem vererek müşterilerine şeffaf bir hizmet sunmaktadır.

1- Arçelik Buzdolabı Teknik Servis

Arçelik buzdolapları üretimi alanında öncü ve büyük bir markadır. Açrelik buzdolapları yıllık bazda bakım gördüğü takdirde uzun yıllar aksamadan çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir. Üstelik bu çalışma faaliyetlerini, performansından hiçbir şey kaybetmeden sürdürmektedir. Siz de arçelik buzdolaplarınız ile ilgili tüm teknik ayrıntıları mersin akdeniz arçelik servisi firmamız aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Firmamız alanında öncü, kaliteye önem veren bir firmadır.

2- Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Arçelik çamaşır makineleri günlük rutin ve sorunsuz bir şekilde günlük olarak çamaşırlarınızı yıkamaktadır. Teknolojisiyle sağlamlığı birleştiren arçelik çamaşır makineleri yeterli bakım gördüğünde uzun yıllar aksaksız bir biçimde çalışmasını sürdürmektedir. Firmamız bu alanda tüm bakım işlemlerinizi, teknik anlamda destek vererek gidermektedir. Sizde hemen bu kaliteli hizmetten yararlanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

3- Arçelik Bulaşık Makineleri Teknik Servisi

Bulaşıklarımızı neredeyse her gün bulaşık makineleri sayesinde temiz tutarız. Fakat bazen yağlı ve paslı bulaşıklar, bulaşık makinelerine zarar verebilmektedir. Özellikle uzun süreli bakım yapılmadığında bulaşık makineleri hem kötü kokmaya başlar, hem de arıza gösterebilir. Bu nedenle mutlaka bakım yapmaya ihtiyaç duymaktadır. Bizi arayarak bulaşık makinenizin bakımlarını kolayca yaptırabilirsiniz.

4- Arçelik Klima Teknik Servisi

Arçelik klimalar, yaz ve kış aylarında genellikle kullanılırlar. Yılda iki mevsim sürekli kullanılmaları da bakım yapılmalarını gerektirir. Yıllık olarak iki kez bakım yapılan arçelik klimalar bu sayede hiç bozulmadan çalışabilirler. Siz de arçelik klimanızın bakımını yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız profesyonel çalışanlarıyla sizlere en sağlıklı ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktadır.