Mersin Beko Teknik Servis

Mersin Beko Servisi Bakım ve Onarım Hizmeti

Tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak sektörde öncü bir firma haline gelen firmamız, Beko beyaz eşyaların bakım ve onarımını etkili çözümler kullanarak gerçekleştirmektedir. Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran firmamız, müşteri memnuniyetini gözeterek bakım ve onarım hizmetini sürdürmektedir.

Beko beyaz eşyalarım bakım ve onarımları büyük bir itina ile yapılmakta ve insanların yaşam konforunun kesintiye uğraması engellenmektedir. Yapılan düzenli bakımlar ile Beko beyaz eşyaların ömrü uzamakta ve müşteriler yüksek bedellerle aldıkları beyaz eşyaları daha uzun süre kullanabilmektedir.

Kaliteli hizmetler sunan uzman personellerimiz, müşteri mağduriyetini engellemek için bakım ve onarım işlemini kısa bir sürede gerçekleştirmektedir. Firmamızı arayan müşterilerin evlerine veya iş yerlerine kısa süre içerisinde ulaşılmakta ve bakım işlemi orada yapılmaktadır. Randevu usulü ile hizmet veren güler yüzlü personellerimiz, insanlara hayatlarının her alanında kolaylık sağlamaktadır.

Geçmişten bugüne en iyi şekilde bakım ve onarım hizmetini veren firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarını dikkate almaktadır. Her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız, bakım ve onarım hizmetinden faydalanmak isteyen kişilere bir telefon kadar yakındır.

Mersin Beko Servisi Parça Değişim Hizmeti

Mersin’de hizmet vermekte olan firmamız, parça değişimi esnasında Beko beyaz eşyaya kesinlikle zarar vermemektedir. Belirli bir eğitimden geçen ve sertifikalı olan çalışanlarımız, yedek parça değişimini en iyi şekilde yapmaktadır. Beko beyaz eşyalarını güvenle çalışanlarımıza emanet eden müşterilerimiz için parça değişimi için orijinal parçalar kullanmaktadır. Yedek parça değişimi için 1 yıl garanti sunan firmamız, parça ile birlikte işçilik hizmetini de fiyata yansıtmaktadır.

Mersin’de birçok ilçede uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemektedir. Yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip olan uzman kadromuz, müşteri tavsiyelerine de önem vermektedir. Parça değişimi için orijinal parçalar kullanılacağını bilen müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile parça değişimi yapılmış olan Beko beyaz eşyalarını kullanabilmektedir.

Kalıcı ve hızlı çözümler üreten firmamız, başta ev hanımları olmak üzere bütün müşterilerin en büyük yardımcısıdır. Yedek parça değişiminin 1 yıl garantili olmasından dolayı, parçadan kaynaklı problemler ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır.