Mersin Fatih Bosch Servisi

Mersinli vatandaşlarımızın ihtiyacı olan beyaz eşya servisi hizmetlerimiz ile haftanın tüm günleri ve saatleri kesintisiz hizmet veriyoruz. Bizden alacağınız tüm hizmetler teknik donanım ve bilgiye sahip ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece gözünüz arkada kalmadan beyaz eşya ve kendi grubundan tüm elektronik cihazların bakım, onarım ve yenileme hizmetini tarafımızdan alabilirsiniz.

Şube ve servislerimizin yanında online olarak da hizmet veren Mersin Fatih Bosch Servisi hizmetleri sadece birkaç tuş uzağınızda. Merak ettiğiniz konular, kurumsal bilgiler, referanslarımız, uydu haritasında yerimiz ve telefon numarası bilgilerimize ana sayfamızdan erişebilirsiniz.

Hedefimiz Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyet

En özge hedefimiz müşterilerimiz üzerinde olumlu bir etki bırakmaktır. Bir sefer değil, her sefer bize güvenebilmeniz için her gün gelişiyoruz. Sizlere hizmetin en iyisini sunmak, kalite, ilgili ve çözüm odaklı prensipleri ile mersin bosch servisi ekibimiz ile tanışarak farkı fark edin. Elektronik eşya servisi hizmetlerindeki en güncel gelişmelerini takip ederek, tecrübelerimize güç kazandırıyoruz.

Bizden temin edeceğiniz her ürünün ve hizmetin garantisi bulunmaktadır. Tek bir yedek parçadan, tüm elektronik cihazlara kadar tüm hizmetlerde garanti koşullarına bağlı kalınarak hizmet verilmektedir. Ayrıca ekstra hizmet talepleriniz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online Servis Talep Formu Göndermek

İnternet üzerinden bizlere form göndermek için ad, soyad, telefon, adres ve hizmet talep bilgilerinizi ilgili ekrandan girmeniz yeterlidir. Böylece olabilecek en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Çalışmalarımızı tamamen sorunu çözmeye odaklıyor ve ekstra emek ve zaman sarfının da önüne geçmiş oluyoruz. Bölgesel analiz sayesinde sorunla bölge ile ilgilenen ekibimiz, günlük yaşamınızı sekteye uğratmayacak şekilde sistematize bir şekilde çalışmaktadır.

Çalışma zamanını sizin belirleyeceğiniz tarih ve saat aralıklarına riayet edilerek, hizmet kalitesi artırılmaktadır. Dünya markası bosch, ülkemizde de tercih bakımından ilk sıralarda yer almaktadır. Bu sebeple hem kullanımı, hem de performansı bakımından üst düzey kalite sağlar.

Mersin ve çevresinde hizmet bölgelerimizi inceleyerek adresinize en yakın noktayı seçebilirsiniz. Böylece ekiplerimizin tarafınıza daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamış olursunuz. Fikir, görüş, öneri ve hizmetlerimiz ile ilgi tüm diğer konularda tarafımıza mesaj gönderebilirsiniz.