Mersin Korukent Arçelik Servisi

Arçelik, 1955 yılında İstanbul Türkiye’de üretim faaliyetlerine başlamıştır. Beyaz eşya, ankastre, klima, ev aletleri gibi alanlarda sağlam ve kaliteli ürünler üretmektedir. Kısa bir zaman içinde büyük başarılar elde eden arçelik, Türkiye dışında birçok ülkeye de ihracat yapmayı başarmıştır. Arçeliğin bu derece büyük bir marka olmasını sağlayan en büyük etken, kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır.

Nitekim Türkiye ve dünyada kurduğu satış noktaları dışında, satış sonrası noktalarıyla da bunu kanıtlamıştır. Mersin arçelik servisi firmamızda arçeliğin bu hizmet anlayışına uyarak sizlere güvenli bir hizmet sunmaktadır. Güvenin yanında şeffaf, hızlı ve eksiksiz bir hizmet anlayışına sahibiz. Firmamız arçelik ile ilgili tüm teknik konularda sizlere destek vermeye hazırdır.

1) Arçelik Klima Teknik Servislerimiz

Arçelik hizmet anlayışı içerisinde son derece kaliteli ve teknolojik ürünler üretmektedir. Arçelik klimalar da bu teknolojiyle üretilen aletlerden biridir. Arçelik klimalar sayesinde hem sıcaklık hem de soğuğu istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca otomatik açılma ve kapanma özellikleriyle de ön planda yer alır.

Arçelik klimalar, altı aylık periyotlarla bakım gördüğü takdirde, uzun yıllar sorun göstermeden çalışabilmektedirler. Kaliteli ve profesyonel teknik elemanlarımız ve ekipmanlarımız sayesinde tüm bakım işlemlerinizi kolayca yapabilmekteyiz. Mersin Korukent Arçelik Servisi firmamıza hemen ulaşarak teknik alandaki sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Üstelik birçok firmaya göre daha iyi hizmet ve iyi fiyatlarladır.

2) Arçelik Buzdolabı Teknik Servislerimiz

Arçelik buzdolapları, ürünlerinizi en iyi şekilde taze tutmaktadır. Birçok özelliğe sahip olan arçelik buzdolapları, belli aralıklarla bakım görmelidir. Nitekim sürekli çalışan buzdolapları bakım görmediği halde bazı problemler gösterebilmektedir. Bu arızlara engel olmak ve uzun yıllar buzdolabınızı özenle kullanmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli. Kısa bir süre içerisinde tüm bakım işlemlerinizi yapmaktayız. Yedek parça, yer değiştirme gibi teknik arızlar için de hemen bize ulaşabilirsiniz.

3) Arçelik Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Teknik Servislerimiz

Arçelik teknolojisiyle üretilen çamaşır ve bulaşık makineleri, günlük düzende hayatımızı kolaylaştıran aletler arasındadırlar. Bu kolaylık sağlayan aletlerin sorunsuz ve uzun ömürlü çalışabilmesi için yıllık olarak onarım görmeleri gerekir. Profesyonel ekibimiz tüm teknik ayrıntılarıyla bu bakım işlemlerini uygun fiyatlarla ve kolayca yapabilmektedir. Siz de hemen bize ulaşarak teknik anlamda bütün hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.