Mersin Korukent Beko Servisi

Her türlü beyaz eşyanız ve küçük ev aletiniz ile ilgili arıza ve bakıma dair işlerinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere memnuniyetle destek olacağımızdan ve çok kısa bir süre içerisinde hizmetlerimizi tamamlayarak sizlere eşyalarınızı yeniden teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Zira Mersin Beko servisi olarak vakit tasarrufu bizim açımızdan her şeyden önce gelir. Buna ek olarak pek çok zaman başta beyaz eşyalarınız olmak üzere Beko marka cihazlarınızı yerine onarıyor, bakımlarını da yerinde gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle gezici servis hizmetlerimizde daima donanımlı ve tam teşkilatlı personelimiz ile yanınızdayız.

Bilgisayardan klimalara, pos cihazlarından her türlü beyaz eşya ve ev aletine varıncaya kadar geniş bir yelpazede bu benzersiz kalitedeki hizmetleri sunuyoruz. Aynı zamanda eşyanızın türü her ne olursa olsun uzmanlığımızı ve deneyimimizi konuşturuyor, sizlere ilk andan itibaren tereddütsüz bir güven vaat ediyoruz.

Personel Kalitesinde İddialıyız

Personel kalitemiz bakımından da son derece iddialıyız. Bu bağlamda her şeyden önce personelimizin alanında özel eğitimli olduğunu, güler yüzlü ve profesyonel hizmet vereceğini hatırlatmak isteriz.

Buna ek olarak tüm personelimizin firmamızda kadrolu olarak çalışması sayesinde hizmetlerimizi çok daha şeffaf bir hale getirebiliyor, içinizin rahat etmesini sağlıyoruz. Üstelik kadrolu personel istihdam etmemiz personel haklarını korumakla da kalmıyor; personelimizin çok daha özverili ve dikkatli olmasını sağlıyor. Bu da bizlere artan müşteri memnuniyeti olarak geri dönüyor.

Bizler kar amacını her zaman için geri planda tutan, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen Mersin Korukent Beko Servisi firması olarak bunca zamandır müşterilerimizin bizlere duyduğu güvenin ve hiçbir müşterimizi mağdur etmemiş olmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm Mersin’de Aktifiz

Hizmetlerimizi en yoğun şekilde sunduğumuz bölgelerden bir tanesi de Korukent’tir. Ancak bu sadece Korukent ile sınırlı kaldığımız anlamına da gelmez. Bunun haricinde Mersin’in tamamında faaliyet gösteriyor, hizmet ağımızı da günden güne genişletmeyi amaçlıyoruz.

Öte yandan beklentilerinizi de en yüksek seviyede karşılamak hatta beklentinizi aşan bir hizmet deneyimi sunmak amacıyla özel isteklerinize de mümkün olabildiği kadar riayet etmeye çalışıyoruz. Beko marka eşyalarınızı emin ellere emanet etmek adına bizi davet edin ya da şubemize eşyalarınızla birlikte gelin; geri kalanını bizlere bırakın.