Mersin Limonluk Arçelik Servisi

Konusunda deneyimli ustalardan oluşan ve bu kategoride çözüm üretmeye devam eden firmamız, hizmette güncelliği tercih ediyor. İstediğiniz zaman kapınıza gelen ekiplerimiz, 7/24 bakım, onarım ve tamirat işlemi gerçekleştirmektedir.

Parça destekli gerçekleştirilen servis hizmetimizde, aradığınız kaliteli çözüm seçenekleri bir araya getiriliyor. Mersin Limonluk Arçelik Servisi semti için bizi aramanız yeterlidir. Mersin’in Şirin İlçesi Limonluk halkı, Arçelik beyaz eşya kategorisinde bizi her zaman arayabilir. Ekiplerimiz Limonluk ilçesinin bütün mahallelerine hizmet götürmeye devam ediyor.

Mersin Arçelik Servisi Elemanları Sertifikalıdır

Sektörel anlamda markalaşan ve hizmette kaliteyi tercih eden firmamız sertifikalı elemanlarla çalışıyor. Personelimiz gerekli olan eğitimi almıştır. Sertifikalı eğitim seçenekleriyle çözüm üreten elemanlarımız, yılların tecrübesine sahiptir.

Kısa sürede tamir, bakım ve onarım işlemi gerçekleştiren ustalarımız, müşteri diyaloğu ve iş ahlakı konusunda eğitimlidir. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için en önemli konulardan biridir. Hizmette kaliteyi tercih eden firmamız, bu konuda beklentileri karşılamaktadır. Mersin Arçelik Servisi ekipleri, profesyonel hizmet seçenekleriyle çözüm üretiyor.

Mersin Arçelik Servisi Hizmeti Parça Desteklidir

Tamir işlemlerinde ve bakım işlemlerinde yedek parça gerekebilir. Bu durumda elemanlarımız servis araçlarında hazır bulunan yedek parçaları kullanmaktadır. Yeni çıkan özel cihazlarla gerçekleşen bakım ve onarım işlemleri, istediğiniz kaliteli çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Montaj, yer değiştirme ve benzeri işlemler için de bizi arayabilirsiniz.

Servisimiz beyaz eşya, klima ve kombi konusunda uzmandır. Bu konuda yeterli deneyime sahip olmayan sertifikasız kişiler, cihazlarınıza zarar verebilir. Güncel ve konusunda deneyimli elemanlarımızla bakım ve tamirat işleri şimdi çok daha kolaydır. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden ekibimiz takım anlayışına sahiptir.

Bakım ve onarım işlerinde seri bir şekilde çözüm üretmektedir. Bütün cihazlar için parça temin edebilen ekibimiz, fiyatlandırma işlemi esnasında parça fiyatlarını da ekliyor. Parça montajı, tamir ve bakım işlemlerinde ev sahibinin onayı ile işe başlanıyor.

Dört Mevsim Hizmet Sunuyoruz

Servis hizmetinde dört mevsim çalışmaya devam eden firmamız, yeni nesil çözüm seçeneklerini kapınıza getiriyor. Pratik özellikleriyle tercih edilen hizmetimiz, yollar açık olduğu sürece yıl boyu devam ediyor. Profesyonel ekibimiz dört mevsim hizmet seçenekleriyle hareket etmeye devam ediyor.