Mersin Mezitli Profilo Servisi

Profilo, 1995 yılında Türkiye’de üretim faaliyetlerine başladı. Üretim faaliyetlerine başladıktan kısa bir zaman sonra dev bir marka haline geldi. Özellikle dayanıklı ev aletleri üretmede birçok rakip firmaya göre önde olan profilo, geniş bir satış ağına da sahiptir. Satış ağlarının genişliğinin yanı sıra Türkiye’nin birçok alanında satış sonrası ağları da bulunmaktadır.

Özellikle müşteri memnuniyetine önem veren ve buna göre hareket eden profilo, kullanıcılarının da takdirini kazanmıştır. Kolay ulaşılabilirlik açısından da birçok firmaya göre bir adım önde yer almaktadır. Mersin profilo servisi profilonun tüm hassasiyetlerine önem vererek, müşterilerini en iyi şekilde memnun etmeye çalışmaktadır. Birçok alanda firma olarak üstün hizmet kalitemizle sizlere hizmet vermeyi amaç edindik.

1- Profilo Buzdolapları Servisimiz

Buzdolapları alanında kendini ispatlamış olan profilo, teknoloji harikası ürünler üretmektedir. Profilo buzdolapları dayanıklı olduğu kadar bakıma da ihtiyaç duyabilmektedir. Yılın neredeyse tamamında çalışan dolaplar, yine yıllık bazda bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bakımları yapılan profilo buzdolapları eksiksiz bir şekilde yıllarca çalışabilmektedirler. Bizi arayarak profilo buzdolaplarınızın tüm onarım işlemlerinizi, çok kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

2- Profilo Bulaşık Makineleri Servisimiz

Profilo bulaşık makineleri hayatımızı kolaylaştırma açısından son derece teknolojik bir üretime sahiptir. Profilo bulaşık makineleri bakımı yapıldığı zaman uzun bir süre aksaksız bir biçimde rahatça çalışmaktadır. Mersin mezitli profilo servisi firmamız profesyonel ekibiyle sizlere en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de hemen arayarak profilonun tüm teknik konularında destek isteyebilirsiniz.

3- Profilo Çamaşır Makineleri Servisimiz

Profilonun en dayanıklı ürünlerinden biri olan çamaşır makineleri, yılda en az iki sefer bakım görmelidir. Bakım görmediği halde bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu problemler genellikle kireçlenmelerden ötürü meydana gelmektedir. Bu arızalara engel olmak için hemen uzman müşteri hizmetlerimizi arayarak tüm teknik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

4- Profilo Klima Servisimiz

Profilo klimalar, konfor ve sağlamlık açısından birçok klima markasına göre bir adım öndedir. Yılda en az iki mevsim çalışan klimalar, yine iki sefer bakım görmelidir. Onarım gördükten sonra performansından hiçbir şey kaybetmeden çalışmaya devam etmektedir. Hemen firmamızı arayarak şeffaf ve uygun fiyatlı tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.