Mersin Pirireis Beko Servisi

Mersin bölgesinde beko markalı ürünlerinizin teknik servis işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Mersin’in gerek Tarsus bölgesinden gerekse Erdemli bölgesi olsun bir çok ilçeye servis hizmeti vermekteyiz.

Pirireis beko servisi olarak garanti kapsamı içerisindeki beko ürünlerinizin de bakım işlemlerini yapmaktayız. Oluşabilecek bir teknik arıza sonrası ekiplerimiz belirttiğiniz adrese yönlendirerek arıza tespiti gerçekleştirmektedirler. Sizlere Mersin Pirireis Beko Servisi olarak ekiplerimizin çalışma biçimi ve beko ürünleriniz hakkında çeşitli ipuçları vereceğiz.

Servis Takibi ve Arıza Tespiti

Mersin ilçesindeki pirirreis olarak beko ürünlerinin tüm arıza ve servis işleriyle ilgilenmekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ekiplerimiz öncelikle belirttiğiniz adrese gelerek ürünün arıza tespitini gerçekleştirmektedirler. Arıza tespiti sonrasında eğer ürün mevcut yerinde tamir olabilecek düzeyde ise ekiplerimiz onay vermeniz halinde ürünün arıza işlemlerini gidermektedir.

ürününüz garanti süresi dolmuş veya garanti kapsamı dışında bir arıza tespit sağlandıysa ekiplerimiz tarafından sizlere gerekli ücret bilgilendirilmesi yapılır. Arızanın giderilme süreci de siz ücreti onayladığınız takdirde gerçekleştirilmektedir.

Beko Eşyalarda Önemli Püf Noktalar

Ev eşyalarında özellikle beyaz eşya konusunda kendisini kanıtlamış bir marka olan Beko, tercih edilmeye devam etmekte. Beko ürünlerinizde öncelikle garanti süresini kontrol etmeyi asla unutmayın.

Beko ürünler gelişen teknolojiyle birlikte daha fonksiyonel bir hale gelmeye başlamıştır. Bu fonksiyonlar kimi zaman için kullanıcıları tarafından kafa karıştırıcı bir hale gelmiştir. Bu tip konularda ürününüzün kullanma kılavuzunu dikkatli okumalı ve bu fonksiyonları kendinize göre ayarlayabilmelisiniz.

Ayrıca ürünlerinizi voltaj korumalı prizlerde kullanmaya da özel gösterin. LED televizyonlar gibi ani voltaj giriş ve çıkışlara hassas olan eşyalarda bu tip konularda ciddi hasarlar görülmektedir. Beko ürünleriniz hakkında soru ve sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.