Mersin Profilo Servisi

Mersin ili ve Anamur, Erdemli, Bozyazı, Gülnar, Toroslar, Yenişehir, Mut, Silifke, Tarsus, Aydıncık, Akdeniz, Çamlıyayla ve Mezitli ilçelerinde 17 yıldan beri hizmet vermekteyiz.

Teknik Servis Güvencesi

Profilo Teknik servisi olarak evde kullanılan ve tamir edilmesi gereken tüm bozuk ev cihazlarını ve küçük ev aletlerini tamir ve bakım çalışmalarını yapmaktayız. Evdeki elektronik eşyalar ve beyaz eşyalar, yüksek voltaj ya da sağlam olamayan elektrik bağlantıları yüzünden bozulabilir. Bunların yenisini almak bütçeyi aşacağından tamirinin yaptırılması en uygun olanıdır.

Mersin Profilo servisi olarak buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, kurutma makinesi gibi elektronik eşyaların tamirini yapmaktayız. Tamiri yapılan cihazların değişen parçaları 1 yıl firma garantisine sahip olmaktadır.
Değiştirilen parça eğer 1 yıl içinde bozulursa değişimini ücretsiz karşılamaktayız. 7/24 teknik destek sağlayan bir servis olarak, tamir bakım ve onarım talepleriniz doğrultusunda ustalarımız evinize gelerek bakım ve onarım çalışmasını yapmaktadır. Uzman personelimiz ile tüm teknik arızaları giderme amacındayız. Ayrıca garanti süreleri biten elektronik eşyaların da bakım ve onarımını yapmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet ve sorumluluk anlayışı ile hizmet veren Mersin Profilo Servisi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Kaliteli servis vermek çabasındayız. Web sitemizden giriş yaparak gerekli formu doldurduğunuz takdirde evinize gelip onarım ve bakım işlerini yapmaktayız. Sanayi tipi buzdolabı, derin dondurucular, dondurma dolapları, dipfrizler, araç soğutucu dolapları ve sergi dolaplarının bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız.

Bin evde en çok kullanılan beyaz eşyalardan biri de bulaşık makineleridir. Bulaşık makineleri aşırı dolum yapıldığında ya da temizliği yapılmadığında iç sistemleri aşırı kirlenir ve bulaşıkları parlatmaz ve düzgün yıkamaz. Bu durumda bize başvurulduğunda tüm iç bakım ve onarım çalışmalarını yapmakta ve sahibine teslim etmekteyiz.

Genelde tamirat ve onarım işlerini verilen adreste yapmaktayız. Lakin tadilat evde yapılamayacak durumda ise aracımızla servise getirip bakım ve onarım çalışmamızı yapmaktayız. Çamaşır makineleri de tıpkı bulaşık makineleri gibi bir evde en sık kullanılan beyaz eşyadır. Çamaşır makineleri de aşırı zorlamadan dolabı bozulabilir. Bu durumda da eve gelinir tadilatı yapılabilir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir